iPhone 14 Pro Max İnceleme! | Yeni iPhone Hakkında Her Şey!

iPhone 14 pro max inceleme videosunda iPhone 14 pro max özellikleri, fiyatı ve görüşlerimin yer aldığı incelemesi ile karşınızdayım. iPhone 13 pro max ile iPhone 14 pro max performansını da karşılaştırdığım videoda performans açısından detayları da sizlerle paylaştım.

iPhone 14 pro max ve iPhone 13 pro max kamera karşılaştırmasını da bu videoda sizlere aktardım.

iPhone 14 pro max hakkında tüm merak ettiğiniz sorulara bu videoda yanıt veriyor olduğumu düşünüyorum.

iPhone 14 pro max Kutu açılışı ve kutu içeriği konularına da değindiğim bu videoda tarafsız bir şekilde telefonu sizlere aktardım. Yorumlar bölümünden cihaz hakkında aklınıza takılanları sormayı unutmayın.

iPhone 14 Pro Max Özellikleri
Ekran: 6.7 inç LTPO OLED, 120 Hz yenileme hızı
İşlemci: A16
RAM: 6 GB
Depolama Alanı: 128/256/512/1TB GB
Ön Kamera: 12 MP
Arka Kamera: 40 MP ana, 12 MP Ultra Geniş Açı, 12 MP Telefoto Lensi LiDar Sensör
İşletim Sistemi: iOS 16
Batarya: 4.323 mAh, 27W hızlı şarj

Video hoşunuza gitti ise beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımı takip eder ve beni desteklerseniz çok sevinirim.

Instagram: https://bit.ly/38f14NG
Twitter: https://bit.ly/3KYKsHk
TikTok: https://bit.ly/3KY52HR

source by Ozancan Kubilay

iphone

Mourad ELGORMA

Fondateur de summarynetworks, passionné des nouvelles technologies et des métiers de Réseautique , Master en réseaux et système de télécommunications. ,j’ai affaire à Pascal, Delphi, Java, MATLAB, php …Connaissance du protocole TCP / IP, des applications Ethernet, des WLAN …Planification, installation et dépannage de problèmes de réseau informatique……Installez, configurez et dépannez les périphériques Cisco IOS. Surveillez les performances du réseau et isolez les défaillances du réseau. VLANs, protocoles de routage (RIPv2, EIGRP, OSPF.)…..Manipuler des systèmes embarqués (matériel et logiciel ex: Beaglebone Black)…Linux (Ubuntu, kali, serveur Mandriva Fedora, …). Microsoft (Windows, Windows Server 2003). ……Paquet tracer, GNS3, VMware Workstation, Virtual Box, Filezilla (client / serveur), EasyPhp, serveur Wamp,Le système de gestion WORDPRESS………Installation des caméras de surveillance ( technologie hikvision DVR………..). ,