Huawei P30 Pro Ekran Değişimi 🇹🇷

Huawei P30 Pro ekran değişimi nasıl yapılır Youtube kanalımıza yüklemiş olduğumuz bu video ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Huawei P30 Pro ekranı kırıldı ise profesyonel HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kanala Abone OL: https://goo.gl/7YrNXA

Huawei Teknik Servisi
http://bit.ly/2Km4fqa

Huawei Ekran Değişimi
http://bit.ly/2Zk34uD

GSM İletişim Adres Bilgileri

Müşteri temsilcisi hattı: 02165504060
WhatsApp: 05321004147
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul
İletişim: http://bit.ly/2VxLocR
Kargo gönderimi: http://bit.ly/2U6bmmb

#huawei #huaweip30pro #teardown

Huawei P30 Pro Ekran Değişimi

Huawei P30 Pro ekran değişimi

Huawei P30 Pro ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından, tamamen statik elektrikten arındırılmış, periyodik olarak sterilize edilen, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Huawei P30 Pro ekran değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

1. Bilgileriniz silinmez. Telefon sıfırlanmaz.
2. Telefon ekran performansı yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
3. Orjinal Huawei P30 Pro OLED ekranı kullanılır.
4. Ekran değişimi sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
5. Ekran kırılmasının önüne geçebilmek amacıyla telefonunuza kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak takılır.
6. Akıllı telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
7. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Huawei P30 Pro ekranı kırıldı, dokunmatik basmıyor, ön camı çatladı, ekrana görüntü gelmiyor, iç ekranda mürekkep akması tarzında mor – siyah lekeler oluştu ise yaşanılan bu sorunun teknik servisimizde çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Huawei P30 Pro ekran değişiminin yanı sıra servisimizde;

Huawei P30 Pro batarya değişimi
Huawei P30 Pro kasa değişimi
Huawei P30 Pro şarj soketi değişimi
Huawei P30 Pro arka kapak değişimi
Huawei P30 Pro kulaklık soketi değişimi
Huawei P30 Pro hoparlör değişimi
Huawei P30 Pro mikrofon değişimi
Huawei P30 Pro ses tuşu değişimi
Huawei P30 Pro güç tuşu değişimi
Huawei P30 Pro arka kamera değişimi
Huawei P30 Pro ön kamera değişimi
Huawei P30 Pro arka kamera camı değişimi

hizmetleri de sunulmaktadır. Yaşadığınız sorun hakkında servisimizin müşteri temsilcisi hattını aramanız ya da buradaki yorum alanından yazmanız yeterlidir.

source by GSM İletişim

gsm antenna

Mourad ELGORMA

Fondateur de summarynetworks, passionné des nouvelles technologies et des métiers de Réseautique , Master en réseaux et système de télécommunications. ,j’ai affaire à Pascal, Delphi, Java, MATLAB, php …Connaissance du protocole TCP / IP, des applications Ethernet, des WLAN …Planification, installation et dépannage de problèmes de réseau informatique……Installez, configurez et dépannez les périphériques Cisco IOS. Surveillez les performances du réseau et isolez les défaillances du réseau. VLANs, protocoles de routage (RIPv2, EIGRP, OSPF.)…..Manipuler des systèmes embarqués (matériel et logiciel ex: Beaglebone Black)…Linux (Ubuntu, kali, serveur Mandriva Fedora, …). Microsoft (Windows, Windows Server 2003). ……Paquet tracer, GNS3, VMware Workstation, Virtual Box, Filezilla (client / serveur), EasyPhp, serveur Wamp,Le système de gestion WORDPRESS………Installation des caméras de surveillance ( technologie hikvision DVR………..). ,